Sesja sprzed 12 lat

12 lat temu sierpień był równie upalny jak tego roku. W piątek zadzwonił Maciek Hnatiuk, że ma do „zrobienia” komplet ubrań roboczych. Czas realizacji – za piętnaście minut.

Fotografowaliśmy do późna w noc. Upał był nieznośny, okna w pracowni Maćka na 11 piętrze wieżowca na Piaskowej Górze pootwierane na oścież, a powietrza nie poruszał nawet najmniejszy podmuch wiatru. Pot ciekł ciurkiem po karku i plecach, kiedy przebieraliśmy w kwasoodporne, filcowe kubraki. Kręciło się w głowie od gorąca, piwa, zabawy…

Odkopałem dziś te fotki, robiąc porządki w archiwum.. z kilkunastu wzorów ubrań zostało tylko kilka – kiepściutkiej jakości – skanowane to było na jakimś Horizonie od Agfy z początku lat 90… ubawiło mnie wspomnienie tamtej gorącej, beztroskiej, sierpniowej nocy.

2272 wszystkich odwiedzin 2 odwiedziny dziś

3 Comments

 1. Odpowiedz
  Dorota 9 sierpnia 2008

  🙂 Zamawiam Ciebie jako pana Doktora – a nie znajdą się jeszcze gdzieś te słuchaweczki :)?

 2. Odpowiedz
  Asia Stelmaszyńska 9 sierpnia 2008

  hahaha…ale mnie rozbawiłeś Panie doktorze. A na tych pierwszych fotach to ówczesny rolnik czy Pan ze stacji benzynowej?? R E W E L A C J A ! ! !

 3. Odpowiedz
  Joanna P 14 października 2008

  karnistrowy czy tez beczkowy Pan jest zaje…….y, doktorek z dodatkowym wloskiem na glowie i pejsikiem Boski…nie dziwie sie dziewczynom, ze nie wiedza c wybrac :)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *